Informujemy, że bieżące informacje na temat realizacji projektów współfinansowanych

z Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2014-2020

publikowane są na stronie www.rpo.lodzkie.pl


ZAMKNIJ OKNO
x
Loading


AKTUALNOŚCI

STRONA:   1  2  3  4  5  dalej    >>

Informacja

Raport z badania ewaluacyjnego podsumowującego efekty wsparcia w ramach PO KL

Zachęcamy do zapoznania się z raportem końcowym z badania ewaluacyjnego pn. „Analiza i ocena efektów wsparcia w ramach komponentu regionalnego PO KL w województwie łódzkim".

Uwaga

Już wkrótce rozpoczniemy pierwsze nabory wniosków w ramach konkursów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego

4 grudnia 2015 roku to ważna data dla projektodawców zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na projekty wspierające kompetencje i aktywność zawodową mieszkańców Łódzkiego. Tego dnia bowiem rozpoczną się pierwsze w perspektywie finansowej 2014-2020 nabory projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WŁ.

Informacja

O Kapitale Ludzkim w Dzienniku Łódzkim

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi", który ukazał się 25 września br. w Dzienniku Łódzkim, w którym podsumowujemy wpływ Programu Kapitał Ludzki na rozwój edukacji w Województwie Łódzkim.

Informacja

Uchwała nr 1/15 z dnia 30 lipca 2015 Podkomitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki w województwie łódzkim

Przedstawiamy uchwałę nr 1/2015 Podkomitetu Monitorującego Program Operacyjny Kapitał Ludzki w województwie łódzkim w sprawie zatwierdzenia Tabeli wdrażania rekomendacji z badania ewaluacyjnego pn. Ocena potrzeb realizacji projektów dotyczących profilaktyki w zakresie chorób cywilizacyjnych i zawodowych w kontekście wydłużenia wieku aktywności zawodowej.

Informacja

Konkurs Polska piękniejeJuż po raz ósmy wybieramy najlepsze przedsięwzięcia dotyczące turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej, rozwiązań cyfrowych, kultury i sztuki oraz rewitalizacji, które otrzymały dofinansowanie ze środków UE.
Informacja

Uchwała nr 662/15 ZWŁ z dnia 23 czerwca 2015 r.

Przedstawiamy Uchwałę nr 662/15 ZWŁ z dnia 23 czerwca 2015 r. w sprawie: przyjęcia listy projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach naboru zamkniętego nr POKL/II/9.1.1/ST/15 Priorytetu  IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach", Działania 9.1 "Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty", Poddziałania 9.1.1 "Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych z EFS.

Informacja

Uchwała nr 661/15 ZWŁ z dnia 23 czerwca 2015 r.

Przedstawiamy Uchwałę nr 661/15 ZWŁ z dnia 23 czerwca 2015 r. w sprawie: przyjęcia listy projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach naboru zamkniętego nr POKL/I/9.1.1/ST/15 Priorytetu IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach", Działania 9.1 "Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty", Poddziałanie 9.1.1 "Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych z EFS.

Uwaga

Konkurs Europa to My


Projekt z województwa łódzkiego w finale konkursu „Europa to My”!

Uwaga

VII Piknik Funduszy Europejskich

Mam przyjemność zaprosić Was już po raz siódmy na Piknik Funduszy Europejskich. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji: koncerty, strefy tematyczne, gry i zabawy dla najmłodszych. Będzie można nie tylko posłuchać dobrej muzyki – wystąpią między innymi zespoły: Hey, Mrozu, Bracia, Tune i Stargazer – ale także dowiedzieć się o efektach realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich oraz poznać możliwości wsparcia w latach 2014-2020. Spotkajmy się 7 czerwca na rynku Manufaktury w Łodzi. Startujemy o 13.00.


    Serdecznie zapraszam

    Witold Stępień

    Marszałek Województwa Łódzkiego
Uwaga

Łódzkie ma pomysł na Fundusze Europejskie – inauguracja RPO WŁ na lata 2014-2020Łódzkie ma pomysł na Fundusze Europejskie – inauguracja RPO WŁ na lata 2014-2020


Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców regionu zainteresowanych tematyką funduszy europejskich na konferencję pn. „Łódzkie ma pomysł na Fundusze Europejskie – inauguracja RPO WŁ na lata 2014-2020”.
Informacja

Uchwała nr 517/15 ZWŁ z dnia 15 maja 2015

Przedstawiamy Uchwałę nr 517/15 ZWŁ z dnia 15 maja 2015 r. w sprawie: przyjęcia listy projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach naboru zamkniętego nr POKL/I/9.1.1/ST/15 Priorytetu IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach", Działania 9.1 "Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty", Poddziałania 9.1.1 "Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Uwaga

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Twojej okolicy!

Już po raz drugi zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Od 7 do 10 maja wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w wydarzeniach zorganizowanych przez beneficjentów Funduszy Europejskich – w tym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.STRONA:   1  2  3  4  5  dalej    >>